Pompy Ciepła Basenowe

Profesjonalna fabryka pomp ciepła do basenów. Możesz liczyć na ALTO jest wiodącą profesjonalną fabryką chłodniczą zobowiązaną do projektowania i produkcji pełnej gamy pomp ciepła do basenów mieszkalnych i komercyjnych. ALTO znajduje się w południowych Chinach, Foshan, Guangdong, które posiada doświadczony zespół inżynierów technicznych, wykwalifikowanych pracowników, profesjonalne laboratoria i wszystkie inne zakłady produkcyjne do rozwoju i produkcji. Pompa ciepła ALTO obejmuje moc grzewczą od 6 kW / godzinę do 450 kW / godzinę, w tym 6 serii i 52 modele, które mogą dostarczyć więcej niż wystarczającą moc grzewczą zarówno dla basenów mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dostarcza najbardziej ekonomicznych operacji, aby obniżyć koszty właściciela dzięki bardzo wysokiej wydajności COP. W ciągu ostatnich 15 lat pompy ciepła ALTO były powszechnie stosowane w wielu projektach basenów mieszkalnych i komercyjnych w willach, hotelach, laboratoriach, obiektach wodnych, szkołach, uniwersytetach, ośrodkach rekreacyjnych i fitness, ośrodkach emerytalnych, klubach zdrowia, parkach wodnych, ośrodkach sportowych ośrodki dla zwierząt domowych w kraju i za granicą. ALTO zapewnia wsparcie wykonawcom i użytkownikom w zakresie projektowania, inżynierii, doradztwa, produkcji, instalacji, instrukcji i konserwacji. Oprócz standardowych produktów z pompą ciepła, ALTO dostarcza również OEM, ODM i niestandardową obsługę produktów zgodnie z wymaganiami klientów, zwłaszcza w zakresie modernizacji i wymiany projektów starych basenów.

TEORIA POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła do basenów Firmy ALTO pomaga ogrzewać i chłodzić wodę w basenie, zapewniając komfort w basenie przez cały rok. Wykorzystanie technologii pomp ciepła. Pompa ciepła ALTO przenosi darmową energię z powietrza przez przyjazne dla środowiska chłodzenie do ogrzewania / chłodzenia wody w basenie, co zapewnia najbardziej energooszczędne i ekonomiczne rozwiązanie do podgrzewania / chłodzenia wody. Pompa ciepła ALTO jest elektrycznie napędzanym urządzeniem do wymiany ciepła. Składa się z parownika, sprężarki, skraplacza i wartości rozszerzalności. Wykorzystuje cykl chłodzenia sprężania pary w tych czterech częściach, aby przenosić ciepło z powietrza do wody w basenie. W tym procesie nasza pompa ciepła zużywa tylko 1 kW energii elektrycznej, natomiast dostarcza 5 kW ciepła do wody, oszczędzając ponad 70% zużycia energii niż tradycyjny grzejnik przez cały rok.

Firma Alto stosuje wysokiej jakości komponenty:


 

Plik do pobrania:

   

   Katalog Pomp Ciepła Basenowych 2020

  •  Strona główna  •  O nas i Realizacje  •  Wentylacja i Klimatyzacja  •  Chillery i klimakonwektory  •  Produkty  •  Kontakt