Osuszacze

Wielofunkcyjny system osuszania basenów Alto (seria C) utrzymuje delikatną równowagę pomiędzy kontrolą wilgotności a temperaturą powietrza i wody, zapewniając maksymalny komfort przy najniższym koszcie, który wykorzystuje technologię chłodzenia do osuszania przestrzeni i recyklingu zużytej energii do ogrzewania zarówno powietrza, jak i wody w basenie. Są dostępne w wielu rozmiarach i konfiguracjach dla dużych basenów sportowych w  szkołach  na uniwersytetach, komercyjnych basenów, hotelowych basenów rekreacyjnych, centrów wodnych i parków wodnych.

Jest to kompletny system osuszania basenu (seria C) wykorzystujący naturalnie suche powietrze zewnętrzne do kontroli wilgotności i wentylacji obiektu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji. Może wyodrębnić utajone ciepło z osuszania w celu ogrzania powietrza i wody w basenie, zwracając pięć jednostek energii cieplnej na każdą zużytą jednostkę energii (COP «5), która ma zapisane oszczędności od 40% do 60% w stosunku do konwencjonalnej energii zewnętrznej układy rozcieńczania powietrza.

Wielofunkcyjny system osuszania basenów Alto (seria C) został zaprojektowany i zbudowany ze sprężystych elementów specjalnie dobranych tak, aby stworzyć przyjemne środowisko otoczenia basenu wewnętrznego, zapewniając satysfakcję i niskie koszty utrzymania z roku na rok, co nie tylko pomaga wyeliminować korozję i uszkodzenia konstrukcji zarówno konstrukcji i wyposażenie wnętrz, ale także poprawia jakość wnętrz dla personelu i klientów.

Główne zalety osuszaczy ALTO:

Plik do pobrania:

pdf

 

    Osuszacze katalog 2020

  •  Strona główna  •  O nas i Realizacje  •  Wentylacja i Klimatyzacja  •  Chillery i klimakonwektory  •  Produkty  •  Kontakt